Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Екологічна ініціатива

Днопоглиблення Дніпра планують провести в Україні в 2018 році

  В 2018 році днопоглиблення внутрішніх водних шляхів планує провести адміністрація морських портів України. Вже передано відповідні повноваження держпідприємству наказом Мінінфраструктури.

 

     Про це стало відомо від керівника АМПУ Райвиса Вецкаганса.

    "З 6 млн тонн вантажів, які йдуть річкою, майже половина перевалюється або на рейді, або в порту. Розвиваючи річку, ми збільшимо вантажообіг і в річкових, і в морських портах", - заявив Вецкаганс.

  Голова  АМПУ заявив: "У 2018 році ми докладемо максимум зусиль, щоб відновити глибини на річці. Цього року ми будемо відкривати навігацію на підставі цього наказу".

  За його словами, днопоглиблення внутрішніх водних шляхів Адміністрація морпортів України буде проводити власними силами, а також флотом Укрводшляха, який буде переданий у відання АМПУ.

    "У нас є днопоглиблювальних флот філії Дельта-Лоцман". Додатково Укрводшлях передає нам додатково 28 одиниць днопоглиблювальної техніки", - заявив Вецкаганс. Також топ-менеджер висловився про залучення інших підрядників: "Я думаю, що ми не зможемо все робити своїми силами, тому будемо оголошувати тендери, щоб максимально відновити внутрішні водні шляхи".

   Щодо днопоглиблення внутрішніх водних шляхів частина функціоналу вже передана наказом Міністерства інфраструктури у відання АМПУ.

     Точний перелік днопоглиблювальних робіт і терміни їх проведення стануть відомі після затвердження відповідного плану. "Чи зможемо ми провести днопоглиблення в цьому році, залежить від плану щодо внутрішніх водних шляхів, який ми маємо в березні-квітні затвердити", - уточнив він.

   В листопаді минулого року компанія Нібулон вже проводила експериментальне днопоглиблення ділянки довжиною 50 м і шириною 15 м на одному з дніпровських порогів в районі Кам'янського. Ділянка площею 750 кв. м був заглиблений приблизно на 40 см.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media