Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Екологічна ініціатива

Для українських доріг введуть обов'язкове облаштування велосипедних смуг

   

   Мінрегіон прописав чіткі вимоги по велодоріжках depositphotos.com Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми в частині організації велосипедного руху. Відповідна норма міститься в нових ГСН.2.3-5: 2018 "Вулиці та дороги населених пунктів". Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

   "У всіх цивілізованих країнах Європи і світу велосипеди є прекрасною альтернативою громадському транспорту або авто ... У нас можливо теж чимало людей хотіли б так їздити на роботу, але через відсутність організованого велосипедного руху, окремих велодоріжок і смуг, це не тільки незручно, але і небезпечно. Тому в новому ДБН щодо вулиць і доріг ми ввели обов'язкове проектування велодоріжок і смуг на дорогах і прописали чіткі вимоги щодо їх влаштування та параметрів ", розповів заступник голови Мінрегіону Лев Парцхаладзе.

   За новими нормами, велосипедні доріжки та велосипедні смуги слід влаштовувати на територіях житлових і промислових районів, комунально-складських зон, на магістральних вулицях безперервного та регульованого руху, вулицях місцевого значення, селищних та сільських дорогах, що забезпечують під'їзд велосипедистів до житлових, громадських будівель, промислових підприємств, об'єктів масового відвідування, відкритих автостоянок і гаражів.

За матеріалами dengi.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media