Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Екологічна ініціатива

В Україні з'явився онлайн-моніторинг екології

 

 Перший екологічний бот SaveEcoBot презентували в Україні. В режимі реального часу програма дозволяє отримувати інформацію про оновлення записів в Єдиному реєстрі ОВС, куди надходять дані від суб'єктів господарювання про намір здійснювати планову діяльність (будівництво, реконструкція), повідомили в прес-службі Мінекології.

 

   Екобот також моніторить поновлення даних про дозволи на викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємств-забруднювачів 1, 2 і 3 груп, спеціальні дозволи на користування надрами та водокористування, а також інформацію про ліцензії на поводження з небезпечними відходами та дані по підприємствах з податковим боргом.

   SaveEcoBot працює на цьому етапі в Telegram і найближчим часом буде доступний у всіх інших популярних месенджерах - Facebook Messenger, Skype і Viber. Користування екоботом є безкоштовним. Для того щоб скористатися програмою, досить підписатися на послугу. Інформація про виявлені зміни буде надходити в режимі он-лайн.

 «Мінприроди зацікавлене, щоб якомога більше українців мали безперешкодний доступ до всіх даних, які необхідні для систематизації та реформування сфери навколишнього середовища. Я ціную всі дії і зусилля екологічних активістів, які допомагають нам розвивати прозору і дієву систему державного контролю за безпекою використання наших природних ресурсів. Це важливий внесок у справу збереження нашої спільної навколишнього середовища », - розповів міністр екології України Остап Семерак.

   За матеріалами veroyatno.com.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media