Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Українці почали купувати в два рази більше нерухомості

Українці на ринку нерухомості за два місяці почали купувати в два рази більше через стабільність курсу на рівні 25 гривень за долар.

 

За два місяці, поки курс тримається на рівні 25 гривень за долар, кількість угод на первинному ринку нерухомості зросла вдвічі. В основному українці купують бюджетні одно- і двокімнатні квартири в новобудовах. Що закономірно, бо ціни на первинному ринку набагато нижче.

Пожвавлення інтересу до нерухомості на ціни не вплине, прогнозують фахівці. За останні роки квартири в новобудовах тільки дешевшають, не дивлячись на зростання вартості будматеріалів і робочої сили. Якщо до кризи забудовник міг взяти кредит в банку, залучити іноземних інвесторів, то зараз такої можливості немає. Єдине джерело доходу - це покупець, розповів фахівець ринку нерухомості.

Сьогодні пропозиція в десятки разів перевищує попит - на одного покупця близько 50 варіантів. Тому забудовнику доводиться знижувати ціни, щоб залучити клієнтів і не вийти в мінус.

Ціни на квадратні метри не ростуть і через податок на нерухомість, і регулярні підвищення комунальних тарифів. З інвестиційних міркувань, квартиру зараз утримувати занадто дорого, тому ціни на нерухомість ще кілька років будуть низькими, прогнозують фахівці.

http://gazeta-nagolos.com.uaПогода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media