Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Педагогам і лікарям підвищать зарплатню

Відкриваючи засідання українського уряду 14 вересня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що нинішні можливості національної економіки дозволяють збільшення заробітних плат лікарям та педагогам на 20-30%.

 

При цьому Гройсман підкреслив: «Можуть бути будь-які бажання піднімати заробітну плату на словах, але те, що ми зараз пропонуємо, ми пропонуємо абсолютно реальне зростання заробітної плати, яке збігається з можливостями нашої економіки, і ми можемо це забезпечити в проекті бюджету на наступний рік».

Відомо, що і український президент Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони назвав пріоритетним завданням на майбутній рік - фінансування медичної реформи, підвищення зарплат представникам освіти і зарплат медичним працівникам.

Під час засідання Кабінету міністрів Володимир Гройсман конкретизував рішення уряду: «Я озвучу деякі пріоритети, які ми визначили в бюджеті, які повинні бути відображені в державній політиці. Питання йде про збільшення зарплат. І в освіті і в охороні здоров'я - від 20 до 30% буде забезпечено таке збільшення. Учитель першої категорії, з 1.01.17 вже буде зростання близько 5700, і на кінець року 6400, тобто фактично ми забезпечуємо зростання і в охороні здоров'я. Лікар-терапевт дільничної категорії - 6275, це на 1.05.16, і ми будемо мати з 1.01.17 вже 7 тис. грн. Це один з наших пріоритетів, сподіваюся на підтримку депутатів парламенту».

Далі він додав, що для знаходження відповідної моделі, чиновникам довелося неабияк попрацювати: «Те, що ми зараз пропонуємо в Бюджеті 2017, - реальне зростання зарплат, яке співвідноситься зі станом економіки».

За словами глави уряду, з 1 грудня 2016 року намічено зростання всіх соціальних стандартів на 10%, в тому числі і зарплат медиків і педагогів, а вже з 1 січня 2017 року відбудеться вищезазначене збільшення їх заробітних плат.

Далі Гройсман резюмував: «Я сподіваюся на підтримку цих ініціатив народними депутатами. Після рішення РНБО сьогодні вже всю необхідну роботу Міністерство фінансів повинно завершити. Не бачу ніяких в цьому перешкод, всі інші питання були заздалегідь узгоджені. Фактично, ми зможемо завтра виходити на засідання уряду, думаю, що це буде у другій половині дня, для того, щоб вчасно внести бюджет до українського парламенту, затверджувати його і працювати з депутатами над тим, щоб забезпечити його прийняття ».

http://gazeta-nagolos.com.uaПогода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media