Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Державна допомога одиноким матерям у 2017 році

У проекті бюджету на 2017 рік скасування допомоги одиноким матерям не передбачене.

 

Але потрібно шукати інші методи і шляхи їх підтримки.

Про це вчора, 26 вересня, повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева на зустрічі з регіональними ЗМІ в Києві.

За його словами, за 15 років з моменту введення спеціальної державної допомоги одиноким матерям їх кількість в Україні виросла в 22 рази. Тобто, по статистиці кожна 5 дитина сьогодні офіційно не має батька.

«Наразі в Україні виник інститут громадянського шлюбу – так званої тіньової сім’ї. Тобто, чоловік начебто є, але насправді його немає, і держава за нього утримує його ж дитину. Коли сім’я класична, ми платимо допомогу при народженні дитини і все, а якщо батька ми викреслюємо – то платимо за це ще й «премію». Це значить, що ми підтримуємо матерів-одиночок в неправильний спосіб, який не те що не веде до вирішення проблеми, а навпаки – стимулює інші небезпечні процеси», - зазначив міністр.

Однак, за словами міністра, допомога одиноким матерям у наступному році залишається, хоча потрібно шукати інші методи і можливості їх підтримки.

«У нас є необхідні пропозиції і ми готові винести їх на суд громадськості», - підсумував урядовець.

Нагадаємо, 24 грудня 2015 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, яким  змінено умови надання окремих видів державних допомог. Так, сума допомоги на дітей з початку 2016 року призначається в залежності від доходу родини.

http://gazeta-nagolos.com.uaПогода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media