Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Дешевші харчі та збільшення продукції, через зменшенням ПДВ для аграріїв

    Народні депутати вирішили зареєструвати три законопроекти про зниження ставки ПДВ для агровиробників. Нижча ставка ПДВ, на думку всіх згаданих законотворців, збільшить суму агровиробникам суму обігових коштів. Аграрії зможуть виробляти більше продукції з меншими витратами, а населення отримає дешевші харчі.

 

   Почалося все з того, що провідні аграрні асоціації на минулому тижні поскаржились прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, що уряд досі не показав критерії розподілу 6,24 млрд грн на АПК у 2018 році. Бояться залишитися без держпідтримки аграрії у перші два місяці року, критичні для весняно-польових робіт.  Народні депутати тим часом вигадали свій спосіб, як підтримати агровиробників, і заодно здешевити харчі для населення. Для вирішення питання вирішили зареєструвати три законопроекти про зниження ставки ПДВ для агровиробників.

                                           Три зареєстровані законопроекти:

      №7420 - нардепи Андрій Люшняк, Федір Негой та Андрій  Кіт - хочуть 7% ставки ПДВ при продажу агропродукції на території України. За попередніми розрахунками, від такої норми держбюджет недоотримає 16 млрд грн податків.

     №7420-1 - члени аграрного комітету Леонід Козаченко, Олександр Бакуменко та Микола Кучер -  пропонують знизити до 10% ПДВ при продажі та імпорті на територію України молочних і м’ясних продуктів, а також цукрових буряків та готового цукру. Таку норму нардепи прописали у своєму законопроекті, яка обійдеться держскарбниці у 4,6 млрд грн.

     №7420-2 - депутати Іван Мірошніченко та Валерій Давиденко - хочуть знизити до 10% ПДВ для продажу та імпорту не лише м’яса та молока, але також овочів та зернових. На цьому бюджет втратить 6 млрд грн. Норми двох останніх законопроектів не стосуватимуться закладів громадського харчування – для них ставка ПДВ залишиться 20%.

 

 

 

 

 Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media