Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

В Україні зросте мінімальна зарплата в 2018 році

     Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, розповів в ефірі з українських телеканалів, що в Україні мінімальна зарплата в 2018 році зросте до 4100 грн.

 

     Павло Розенко говорив: «Наступне підвищення - 4100 гривень, і я переконаний, що воно буде саме в 2018 році ... За результатами першого кварталу уряд повинен повернутися і розглянути можливість збільшення мінімальної заробітної плати».

     Така можливість узгоджена урядом з Президентом України Петром Порошенко, про це повідомив віце-премєр-міністр Павло Розенко.При цьому раніше заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман про можливість зростання української економіки на 5-7%, що дасть економічне обґрунтування підвищенню «мінімалки».

    Йоста Люнгман представник МВФ в Україні прогнозує менш значне зростання виробництва в Україні. Прогнози представників МВФ, які з'являлися в останній час, коливаються від 2 до 4%. Тому Люнгман вважає, що підвищення зарплат має бути більш економічно обґрунтованим. Необгрунтоване підвищення зарплат може призвести до негативних чинників в економіці, зокрема, знизити конкурентоспроможність країни в довгостроковій перспективі.

   Йоста Люнгман розповів: «Зростання за останні 10 років був нульовим, а зростання після здобуття незалежності в середньому склав лише 1% в рік. Для України в цьому році дуже важливо поліпшити це зростання».

      Люнгман зазначив, що серед вимог МВФ, є також підвищення тарифів на газ для домогосподарств (населення) до рівня тарифів для промислових споживачів. Але в планах уряду немає таких  намірів, як підвищити ціни на газ для населення цієї зими. У той же час в перспективі підвищення ціни на газ для населення не уникнути.

       Президент України Петро Порошенко в Давосі заявив, така вимога МВФ.

     Петро Порошенко зазначив: «Це повністю відповідальність уряду, і я знаю, що уряд готовий врегулювати ціни».

 Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media