Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Підробки яких купюр виявляють найчастіше в Україні

   Найчастіше випадки виявлення в Україні підробки купюр з таких номіналів, як: 200 і 500 гривень, 100 доларів і 100 євро.

   Про це повідомив заступник начальника управління - начальник відділу протидії злочинам у фінансовій, банківській сфері та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту захисту економіки Національної поліції України Руслан Стрембіцький у коментарі. Зазвичай підробки виявляють при великих перерахування грошей, при обміні валют, при вилученні грошей з банкоматів і покупці грошей у так званих "мінял" або незаконних обмінниках.

   Він повідомив: "Найчастіше в Україні виявляють підробки таких купюр: 200 і 500 гривень, 100 доларів і 100 євро. Велика частина вилучається при інкасації в банкоматах і терміналах.

    За словами правоохоронця, найчастіше підробки виявляють в таких регіонах як Одеська область, приморський регіон в цілому і на західній Україні (Львів, Закарпаття, Волинь). Він звернув увагу на те, що близько 80% всіх підроблених купюр, приходять в Україну з Європи і країн Близького Сходу.

   Руслан Стрембіцький розповів: "На таких купюрах зазвичай відсутня частина водяних знаків, в залежності від якості. При цьому на дотик і зовнішній вигляд фальшиву купюру відрізнити важко. Бувають випадки, коли високоякісні підробки можуть пропускати апарати з перевірки грошей".

 Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media