Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Парламент прийняв закон про платні дороги в Україні

   Парламент проголосував за законопроект №6766 про концесійні автошляхи. Згідно з новим законом, автомобільні дороги стануть платними.

 

   Інтерес до концесійних проектів залишався низьким тому, що ще зовсім недавно в законодавстві не були прописані гарантії для суб'єктів, які планують будувати концесійну дорогу та навіть не розглядалася ситуація, коли по новій дорозі їздитиме мало машин і концесіонери не вийдуть на запланований прибуток.

  А вже на даний час за закон, про будівництво доріг і про можливість появи в країні перших платних автотрас, проголосували 233 депутати. У ньому прописано, що платними зможуть стати нові автотраси більш високої якості, які будуть пролягати в обхід населених пунктів і скоротять маршрут між двома великими містами на 50-100 км, заощадивши водієві час і скоротивши витрати на паливо.

   Дороги будуть платними не всі, а лише ті біля яких поруч пролягає альтернативний безкоштовний маршрут. Безкоштовна дорога, не більше ніж в два рази, може бути довшою, ніж платна. Вартість проїзду новою дорогою буде визначатися Кабінетом міністрів.

   Вже існуючі дороги, пояснюють у Міністерстві  — платними не стануть.

 На своїй сторінці у Facebook, Володимир Омелян, міністр інфраструктури повідомив: «Ще раз наголошую: існуючі автошляхи не передаватимуться в концесію. Концесійною може бути виключно нова дорога, яка пролягає паралельно до існуючої, щоб користувачі мали право обирати: їхати платною дорогою чи безкоштовною».

 

 

 
 


Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media