Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

На 40% збільшився експорт української курятини

  В Україні за січень-лютий 2018 року експорт української курятини збільшився на 40% і склав 44,45 тис. тонн, що дорівнює $68,8 тис. валютної виручки.

 

  Про це повідомляє «Українська ініціатива» посилаючись на інформацію agroday.com.ua.

 Так як ціни виросли в світі на куряче м'ясо на 25%, тому вигідніше стало експортувати, ніж продавати всередині країни. Про це говорить  експерт Павло Мороз.

 «Завдяки тому, що ціни на куряче м’ясо в світі виросли на 25%, її на сьогоднішній день стало вигідніше експортувати, ніж продавати на внутрішньому ринку. Але це зовсім не означає, що на українському ринку виникне дефіцит курятини – потреба українських споживачів повністю покривається виробниками. Більше того, дані інфляційного барометра стверджують, що вони змогли знизити відпускні ціни на 5,5% на початку березня», - стверджуєексперт Павло Мороз.

  Експерт вважає, що причинами таких змін стали стабілізація національної валюти, а також постанова Кабінету міністрів, прийнята в лютому, і яка закріплює види дотаційною держпідтримки АПК на 2018 рік. Саме завдяки постанові аграрії розуміють, як вони зможуть стримувати зростання собівартості продукту в 2018 році.

  Курс гривні впливатиме на подальшу ціну курятини,а також витрати на виробництво, що включають ціни на електроенергію, паливо, зарплати і т.д.



Погода в Киеве




Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media