Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Міністерство енергетики та вугільної промисловості підвищило ціну на вугілля.

  30 березня на нараді було прийнято відповідне рішення. Та вже з 2 квітня на вугілля вироблене державними вугледобувними підприємствами підвищили ціну на 4,5% (на 110 грн / тонна) - до 2 535 грн за тонну (без ПДВ і витрат на транспортування).

 

  Про це відомо з протоколу на сайті Міненерговугілля.

  На 2018 рік базова ціна енергетичного вугілля визначена не менше 2 535 грн за тонну (без ПДВ), зазначив міністр Ігор Насалик, що згідно з документом  про рішенням Національної комісії регулювання ринку електроенергії і комунальних послуг (НКРЕКУ).

  "При цьому, навіть запропонована ціна вугілля не покриває собівартість вугільної продукції державних вугледобувних підприємств України", - сказано в протоколі.

  В 2018 році, за даними Міненергоуля, прогнозна собівартість виробництва вугілля на державних шахтах складе 2 937,3 грн за тонну.

  "З огляду на зазначене, індикативна ціна 1 тонни вугілля для ГК ТЕС і ТЕЦ України повинна становити 2 535 грн за тонну (без ПДВ і витрат на транспортування) при середній калорійності українського вугілля газової групи 5200 ккалл", - наголошується в документі.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media