Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Рада прийняла закон про валюту

   Народні депутати проголосували за ухвалення президентського закону №8152 "Закону про валюту". За проект з четвертого разу проголосували 228 депутатів. Відзначається, що документ вводить новий режим валютного регулювання, таким чином лібералізує фінансові операції в Україні. Про це повідомляє espreso.tv.

 

   Головною новацією законопроекту є концепція "дозволено все, що прямо не заборонено". Вона означає, що майже будь-які валютні операції між резидентами і між резидентами і нерезидентами в іноземній і національній валюті зможуть здійснюватися без обмежень.

   Гривня залишиться єдиним засобом платежу, але буде дозволений широкий спектр операцій з валютою, які раніше українцям були недоступни.Такая модель валютного регулювання відповідає міжнародній практиці - директиві ЄС про вільний рух капіталу і Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

   Серед особливостей нового законопроекту експерти відзначають скасування санкцій за порушення валютного законодавства та заміну їх штрафами, скасування валютних ліцензій на інвестування за кордон.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media