Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Кабмін для "малої" приватизації затвердив порядок визначення допустимих умов

  Кабінет міністрів затвердив порядок визначення додаткових умов продажу об'єктів "малої" приватизації, дозволивши застосовувати такі умови тільки при продажу контрольного пакета акцій (більше 50%). В середу на засіданні уряд ухвалив відповідне рішення. Про це повідомили interfax.com.ua .

 

  Затверджені Кабміном правила продажу невеликих державних підприємств і компаній зі значною часткою державного капіталу вступили в силу 5 липня. Таким чином, повністю сформована нормативна база для старту програми "малої" приватизації. У той же час "Прозорро Продажі" авторизували перші 10 майданчиків для продажу таких об'єктів.

  Тепер для продажу об'єктів "малої" приватизації зі стартовою ціною нижче 50 млн. грн допумови не застосовуються, якщо це не передбачено законом про приватизацію, йдеться в пояснювальній записці.

  Серед додаткових умов, згідно з проектом постанови , можуть бути виставлені такі вимоги:

  •  погасити борги із зарплати;
  •  зберегти профіль діяльності підприємства;
  •  визначити інвестиції в будівництво або капітальний ремонт;
  •  забезпечити гарантії співробітників, згідно з трудовим законодавством.

  "На даний момент ситуація з" малої "приватизацією дуже проста: Фонд державного майна повинен укласти з авторизованими майданчиками контракт і почати вводити активи в систему. Коли він це зробить, я не можу відповісти, тому що ФДМ знаходить багато причин, чому це зробити неможливо. Але сподіваюся, що вдасться їх переконати ", - розповів перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

  "Мала" приватизація передбачає продаж об'єктів державної або комунальної власності, вартість яких не перевищує 250 млн грн. ФДМ визначив до "малої" приватизації понад 600 об'єктів.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media