Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Через проблеми з постачанням хлору, в Україні піднімуть ціни на воду

 В Україні існує загроза припинення централізованого постачання питної води. Виною цьому - припинення постачання і виробництва рідкого хлору хімічним підприємством "ДніпроАзот". Про це розповіла Ольга Бабій, віце-президент Асоціації Водоканалів України.

 

 У Водоканали України зараз вже надходить хлор так як ПАТ "Дніпроазот" відновило роботу. Однак через підвищення ціни на хлор вартість води в Україні виросте мінімум на 2-3% незалежно від розміру міста.

  Підвищення ціни на хлор вплине на кожного споживача в Україні, тому що за рахунок збільшення вартості хлору вартість води зросте мінімум на 2-3% незалежно від розміру міста. Коли ми говоримо про їх (БК «ДніпроАзот») монопольне становище, то вони де-факто не визнаються монополістом, вони просто є монополістом і тут треба буде з цим щось робити. Це рішення по "ДніпроАзоту" повинні приймати компетентні органи, зокрема Антимонопольний комітет і СБУ, оскільки це питання національної безпеки, - розповіла Ольга Бабій.

  Також вона додала, що ситуація з "ДніпроАзотом" оживила дискусію про те, які є альтернативи очищення води хлором.

  "Я думаю, що ми зробимо хороші висновки, терміново залучимо науку, визначимо типи очищення води для різних міст України та реалізуємо це через програму" Питна вода ", - говорить Ольга Бабій.

   За матеріалами 24tv.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media