Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

В"Укрпошті" пенсій немає

В "Укрпошті" пенсіонерам не видають пенсії з чим же це пов’язано? "Укрпошта" пояснила збій з термінами виплати пенсій "технічними затримками" з боку Пенсійного фонду.

 

Про це повідомили на сайті Укрпошти.

"Укрпошта працює в штатному режимі. Станом на сьогодні існують тимчасові технічні затримки фінансування Пенсійним Фондом України виплати пенсій", - йдеться в повідомленні.

Там зазначають, що виплата за період з 4 по 20 липень здійснюється в повному обсязі.

"Укрпошта своєчасно повідомить клієнтів про відновлення фінансування і зміни в графіку виплати пенсій за період з 18 по 25 липня", - з’являться в відомстві.

Обуреним пенсіонерам затримують виплату ось уже п'ятий день. "Два дні не можу отримати пенсію. Сходила до відділення Пенсійного фонду, там сказали, що гроші поки не надійшли, потрібно почекати. У мене пенсія всього 1,5 тисячі гривень. Навіть невеликі затримки - проблема, так як потрібно не тільки їжу, але і ліки купувати ", - розповіла пенсіонерка Валентина Лук'янова з Київської області.

Причому на затримку виплат пенсії скаржаться пенсіонери і в інших регіонах. Та сайті Пенсійного фонду України немає інформації ні про затримки пенсій, ні позиції ПФУ з цього приводу.

У коментарі "Подробицям" представник прес-служби Пенсійного фонду України повідомив, що зараз пенсійний фонд засобами, які у нього є він фінансує пенсії і фінансування триває. "Їли говорити прямо зараз, то відповідно до закону, фінансування має завершитися 25 числа, поки фінансування триває, воно в подальшому ще час є, то є воно в подальшому буде продовжуватися", - сказав представник прес-служби Пенсійного фонду України.

У Комітеті Верховної Ради України з питань соцполітики нардеп Сергій Каплін повідомив, що проблема виникла, оскільки казначейство не перерахувало Пенсійному фонду позику на покриття касових розривів - то платити пенсії просто нічим. Однак в найближчі дні пенсіонери отримають гроші.

За матеріалами strana.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media