Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Середня заробітна плата в Україні

  В Україні в червні найвища середня заробітна плата була в Донецькій області і склала 9774 гривень. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

 

  «Середня номінальна заробітна плата в Україні за червень 2018 року склала 9141 грн, а це в 2,5 рази більше за мінімалку і на 24,2% більше, ніж в минулому році в червні», - йдеться в повідомленні.

  Київська область - на другому місці з середньою заробітною платою в 9481 гривень, Дніпропетровська область виявилася на третьому місці з 9065 гривнями.

  НайбільшевУкраїніплатятьпрацівникамгалузіфармацевтики, фінансовихістраховихнапрямків, атакожпрацівникамсфериІТітелекомунікацій.

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман говорить, що мінімальна зарплата буде підвищена, як тільки це дозволить економіка.

  Володимир Гройсман раніше заявив, що зростання соцстандартів в Україні стримує значне боргове тиск - так, в найближчі п'ять років країні доведеться виплатити 33 млрд доларів на обслуговування зовнішнього боргу.

  Министр Кабмина Александр Саенко объяснил, что повышение минимальной зарплаты должно соответствовать уровню роста экономики, чтобы это не было нагрузкой для бизнеса, особенно малого.

  За матеріалами newinfo.com.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media