Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

В Україні почнуться масові облави на зарплати в конвертах

   Прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував початок боротьби з тіньовими доходами і з неофіційно працевлаштованими українцями.

 

   Про це повідомили newsone.ua.

   За словами Гройсмана, цілий місяць українцям будуть роз'яснювати і нагадувати, які штрафи передбачені за неоформлення працівників на підприємстві, а з 5 жовтня стартують перевірки.

   "Через місяць, в жовтні, ми почнемо застосовувати всі норми, дані нам законом, для того, щоб захистити права працюючих людей і відновити соціальну справедливість. Ніхто нікому не дав права своєю безвідповідальністю залишати людей без пенсії", - сказав глава уряду.

   Підприємства, в яких співробітники поголовно отримують мінімальну зарплату,першими під підозру потраплять. Перевіряючі можуть перевірити документи, підрахувати, скільки співробітників знаходиться в офісі і скільки числиться. За словами економіста, в основному будуть вимагати, щоб середня зарплата перебувала на рівні середньої по країні (на 1 серпня - 9170 грн.).

   За неоформленого співробітника компанії можуть виписати штраф розміром в 30 мінімальних окладів (на сьогодні - 111 690 грн.). А за недопуск інспектора до перевірки оштрафувати на 100 "мінімалок" (372 300 грн.).Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media