Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

В Україні хочуть зробити доступною програму доступного житла

  Кабінет міністрів України затвердив новий порядок програми "Доступне житло" для населення, яку реалізує Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. Про це на засіданні уряду повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

 

  "Ми беремо на себе зобов'язання, що за програмами доступного житла для всіх громадян ми зможемо забезпечити 30% компенсації вартості такого житла. Не тільки за рахунок держбюджету, а й за рахунок місцевих бюджетів. Дуже важливо, це стосується і внутрішньо переміщених осіб. Тут ми збільшуємо компенсацію вартості по доступному житлу до 50%. Тобто, 50% буде компенсувати або держава, або держава з місцевими бюджетами ", - заявив прем'єр-міністр.

  Гройсман уточнив, що також 50% вартості житла буде компенсовано воїнам АТО.

  "Робота з програмами по доступному житлу вимагає постійного вдосконалення по прозорості, відкритості та дійсної допомоги. Ми об'єднали два порядки, які існували, в один, яким в першу чергу передбачається можливість самостійного вибору заявником житла, яке він буде купувати. Ми прибираємо з цього питання комісію міністерства ", - повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

  Також він додав, що заявник зможе самостійно вибирати банк, де буде оформлений кредит на покупку житла, і уточнив, що 30% вартості житла компенсуватиме держава, а ще 30% можуть компенсувати місцеві бюджети.

  "Нам дуже важливо, щоб програма" Доступне житло "була дійсно доступною, щоб у нас не було покупки квартир 140-150 кв. м, як це було раніше. Тому ми конкретно обмежуємо за кількістю квадратних метрів, що можуть бути куплені саме за програмою "Доступне житло", відповідно до кількості членів сім'ї", - заявив Зубко.

  Також віце-прем'єр-міністр повідомив, що Державне молодіжне житло буде публікувати дані про те, хто подав документи і хто вже отримав квартири, а розподіл коштів по регіонах буде залежати від кількості населення, а не кількості заявок.

  За матеріалами profidom.com.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media