Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

МВФ чекає підвищення цін на газ в Україні ще на 40%

  Міжнародний валютний фонд очікує чергового підвищення цін на газ в Україні весною 2019 року - на 15%. Наступний етап зростання цін запланований на осінь 2019 року.

 

  19 жовтня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ в Україні підвищиться на 23,5%. Таким чином, вартість газу для населення складе 8550 грн за 1000 м³. До 1 листопада населення буде отримувати газ за колишньою ціною - 6958 грн за 1000 м³.

  В цей же день в МВФ повідомили, що Україна і Фонд домовилися про нову 14-місячну програму співпраці, що передбачає надання $ 3,9 млрд. Остаточне рішення про нову програму виконком МВФ повинен прийняти в 2019 році.

  Програма співпраці України з Міжнародним валютним фондом передбачає доведення ціни на газ до ринкової, а це значить, що ціни виростуть ще на 40%. Про це повідомили gordonua.com.

  За інформацією видання, кредитор очікує чергового підвищення цін на газ в Україні весною 2019 року - на 15%. Наступний етап запланований на осінь 2019 року.

  Головний комерційний директор "Нафтогаз України" Юрій Вітренко заявив, що ціна на газ буде залежати від ситуації на світових сировинних ринках.

  "Поки ми не бачимо стійку тенденцію до зростання цін на світових ринках, але зараз європейська ціна вище, ніж ціна для потреб населення в Україні", - сказав Вітренко.

 Для надання наступного траншу Україні в Міжнародному валютному фонді наполягали, щоб українська влада відкоригували ціни на природний газ на внутрішньому ринку до рівня цін на імпорт.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media