Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Селяни під Одесою вимагають повернути відібрані у них земельні паї

  В напрямку Одеси обурені люди перекрили дві траси через те, що місцева влада передала в оренду їх землю. На місце події прибула поліція. На трасі утворилася пробка як в сторону Одеси так і в напрямку Ізмаїла. Про це повідомили strana.ua.

 

 

 

  За словами протестувальників, вони вже кілька років намагаються повернути свою землю, за їхніми словами - відібрану незаконно.

  "Було отримано ще одну відмову, зовсім нову, ми її отримали перебуваючи на прийомі у голови районної державної адміністрації Мусієнко Дениса Володимировича, який не розібрався в проблемі. Ми думаємо, що, зловживаючи своїми повноваженнями він не дав людям реалізувати своє право і ще раз навмисно затягує і не дає розпорядження, щоб люди могли зареєструвати використання цієї земельної ділянки ", - говорить адвокат Андрій Шімшік.

Учасники акції вимагають у районної влади дозволу на оформлення земельних ділянок, на які вони мають законні права.

  "Суди влаштовують нам тяганину, вже роками, по два по три роки ходимо по судах і нічого не можемо розібратися, не знаємо що робити далі", - каже учасниця акції Куліна Карапетова.

  Люди сподіваються, що хоча б такі акції протесту привернуть увагу влади і посприяють вирішенню проблемної ситуації.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media