Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Медична ініціатива

Спалах кору спровокувала великий попит на фіктивні довідки про вакцинацію

  Через спалах кору в Україні,на хвилі паніки та страху, шахраї стали заробляти гроші, продаючи підроблені довідки про щеплення.

 

  Поки чиновники лише говорять про проблему, в інтернеті є безліч оголошень, які пропонують купити довідку. Продавець медичних документів каже, що офісу в компанії немає, а самі довідки надсилають поштою. Ціна довідки – 350 гривень і зустрітися з продавцем особисто ніякої можливості немає.

  Придбати таку довідку можна не тільки в інтернеті. За словами Віталія Євтушенка, доцента кафедри дитячих інфекційних хвороб, на сьогодні приходять хворі діти, у яких є довідки про вакцинацію. Інформацію підтверджують і в Міністерстві охорони здоров’я.

   "Достатньо вийти на дитячий майданчик. Там матусі розкажуть імена, телефони і ціна. Адже є такі, які в кабінеті для вакцинації не вакциновані, а просто записували про щеплення. А саму вакцину виливали", - розповів дитячий інфекціоніст Федір Лапій.

    Попит на такі довідки виріс, наприклад, і тому, що в столиці не пускають в дитсадки і школи без довідок про щеплення. Або ж без довідок про те, що дитина вже перехворіла.

   Із сотні документів про вакцинацію 15-20 довідок - куплені, а перевірити їх достовірність або відстежити видачу неможливо. І батьки продовжують купувати. Наприклад, в соцмережах, не приховуючи свого імені і прізвища, мами шукають, де можна купити таку довідку.

 

   Шкода що ні батьків, ні продавців таких довідок не лякає, що такого роду бізнес - це злочин. За словами юристів, за продаж або за покупку таких довідок передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі до 3 років.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media