Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Медична ініціатива

В Україні збільшили кількість безоплатних препаратів за програмою реімбурсаці

      В Україні Міністерство охорони здоров'я зібільшило кількість ліків за програмою реімбурсації , вартість яких підлягає відшкодуванню державою в повному обсязі, до 47 препаратів, повідомила прес-служба відомства.

 

      МОЗ повідомляє: "Завдяки новому механізму ціноутворення (додаткові п'ять днів для фармкомпаній для зниження своїх цінових пропозицій) список безоплатних препаратів вдалося додатково розширити на 13 найменувань. У новому переліку вже міститься 47 препаратів, що на 100% відшкодовуватимуться за державний рахунок".

    Відповідні зміни до реєстру лікарських засобів за програмою "Доступні ліки" затверджені наказом від №177 від 5 лютого 2018 року.

   Нині реєстр містить 239 препаратів 48 виробників, 18 із них - українські фармкомпанії.

  Оприлюднило МОЗ оновлений реєстр лікарських засобів за програмою реімбурсації 22 січня 2018 року "Про затвердження Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 22 січня 2018 року".

   14 торговельних найменувань було включено за двома новими міжнародними непатентованими назвами (МНН): одинадцять - за лозартаном для серцево-судинних захворювань, три - за глібенкламідом для лікування цукрового діабету ІІ типу.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media