Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Медична ініціатива

В Україні через необхідності якісного медогляду продовжили осінній призов

   В 2018 році продовження осіннього призову в Україні з двох до трьох місяців (до грудня) дозволить призовних комісій більш якісно провести медичний огляд призовників і підібрати для них команди військових формувань.

 

   Про це сповістив interfax.com.ua.

   Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє на сторінці в соцмережі Фейсбук, про продовження терміну призову громадян України на строкову військову службу до грудня поточного року "обумовлено, перш за все, збільшенням чисельності призовників для комплектування військ (сил) Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України".

   "З метою раціонального розподілу навантаження в зв'язку з цим на призовні і військово-лікарські комісії, продовження терміну призову дозволить призовних комісій більш якісно провести заходи вивчення, проходження медичного огляду, підбору і призначення призовників в команди вищевказаних військових формувань", - сказано в повідомленні.

   Президент України Петро Порошенко своїм указом №274 / 2018 від 10 вересня 2018 року збільшив термін осіннього призову на строкову військову службу в 2018 році з двох до трьох місяців - з жовтня до грудня (раніше було з жовтня до листопада).Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media