Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Медична ініціатива

У Макіївці сталося масове отруєння питною водою

  У Макіївці (Донецька обл.) сталося масове отруєння місцевих жителів питною водою, серед постраждалих, щонайменше, 39 осіб, повідомив уповноваженого Верховної Ради з прав людини на Донбасі Павло Лисянський.

 

  "На даний момент, мені відомо, що госпіталізовано 37 дорослих та двоє дітей у віці до 9 років (Дані від медичних працівників), частина людей доправили до лікарень Донецька, а звідти я не зміг отримати інформацію", - написав П.Лісянскій на своїй сторінці в Facebook.

  Він зазначив, що місцеві жителі продовжують скаржитися на специфічний запах води. За їхніми словами, вона сильно смердить хімією та ліками.

  "Вчора в міську лікарню м.Макіївка масово стали надходити звернення на погане самопочуття з наступними симптомами: біль в області живота, блювота, озноб, підвищення температури, в важких випадках - виражена інтоксикація і зневоднення", - йдеться в повідомленні.

  Причина того, що сталося,зазначив П.Лісянскій, в поломці або збої системи дезінфекції води в Макіївці: "Про проблеми з системою дезінфекції було відомо КП"Вода Донбас "контрольоване НВФ"ДНР", напередодні вони навіть рекомендували перед вживанням води, кип'ятити її 5-7 хвилин", - підкреслив він.

  За матеріалами interfax.com.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media