Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Президент Петро Порошенко підписав законопроект, який дозволяє розміщувати іноземні війська на території України

  Український президент Петро Порошенко29 січня, підписав закон про участь іноземців у військових навчаннях, які пройдуть на територіїУкраїни в поточному 2018 році.

 

  Інформація з'явилася на офіційній сторінці законопроекту на сайті Верховної Ради України. Згідно з проектом цього закону іноземці допускаються до участі у військових навчаннях на території нашої країни - йдеться про річні навчаннях в рамках багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів військових сил, а також українсько-американських навчаннях "Репід Трайдент 2018" та "Сі Бриз 2018 ". В рамках цих військових навчань на територію нашої країни прибудуть не лише іноземні військові, а й різна військова техніка, в тому числі авіація.

  Відтепер на території України в рамках річної підготовки військових сил дозволено базувати іноземним військовим в межах трьох тисяч чоловік з військовою технікою та озброєнням, а також передбачено перебування на території нашої країни до шести літаків і вертольотів. Термін перебування в рамках цієї програми підготовки передбачає базування іноземців на території України строком до 365 днів.

 

  Крім того, в рамках ще одних навчань "Сі Бриз 2018", що намічені на жовтень поточного року, а також навчання "Світла лавина", "Чисте небо" і "Ріверіан", які також планують провести протягом поточного року, на територію нашої країни, для участі у військових навчаннях, будуть допущені іноземці. Всього на проведення подібних заходів у 2018 році з державного бюджету планують витратити трохи більше 36 тисяч гривень.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media