Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Резолюцію з протидії гібридній війні ухвалили у ПАРЄ

  У Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), прийняли резолюцію про протидію гібридної війні, в якій визнала окупацію Росією непідконтрольних уряду України територій Донбасу. Все частіше з гібридною війною стикаються Держави, зазначив глава української делегації в Асамблеї.

 

   Про це повідомив Володимир Ар'єв, голова української делегації в ПАРЄ на своїй сторінці в Facebook.

  «Асамблея із занепокоєнням відзначає, що сьогодні держави все частіше стикаються з явищем «гібридної війни», що створює новий тип загрози на основі поєднання військових і невійськових засобів, таких як кібератаки, кампанії масової дезінформації, в тому числі фальшиві новини,» - написав голова української делегації.

    Він підкреслив, що в результаті гібридної війни може бути багато жертв.

  «Гібридна війна може дестабілізувати і підірвати цілі суспільства і викликати численні жертви. Все більш широке використання цих нових тактик, особливо в поєднанні, викликає занепокоєння щодо адекватності існуючих правових норм,» - наголосив Ар'єв.

  При розгляді українського блоку, практично, одноголосно члени ПАРЄ підтримали дві поправки. У резолюції йдеться, що неконтрольовані урядом території Донецької та Луганської областей є «тимчасово окупованими територіями, які контролюються Російської окупаційною адміністрацією».Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media