Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

В Україні чиновники намагаються врятуватися від покарання

   Відбувшись сплатою невеликого фіксованого податку, новий законопроект про одноразове добровільне декларування, ініційований БПП, дозволить корупціонерам легалізувати всі незаконні доходи.

   Про це розповіла Олександра Дрікголова ради "Громадської люстраційного комітету"в інтерв'ю "апостроф". Пише «Українська ініціатива» з посиланням на apostrophe.ua.

   "У тому вигляді, в якому пропонується законопроект зараз, це - легалізація корупційних доходів. Мова йде не про бізнес, що не про підприємців, а саме про простих фізичних осіб, громадян України, в тому числі депутатів, які можуть таким чином легалізувати всі доходи, походження яких не можуть пояснити, просто заплативши дуже маленький фіксований податок ", - говорить експерт.

    Розмір цього податку,згідно із законопроектом, становить лише 2,5%. Виплачуючи мінімальну суму від свого майна, не чистий на руку українець автоматично не тільки може вивести з тіні все майно цілком законними шляхами, а й отримати свого роду гарантію від переслідування і захист від правоохоронних органів. Таке нововведення дозволить корупціонерам в чиновницьких колах убезпечити себе на майбутнє.

   "Пропонується врятувати від покарання за корупцію всіх з найближчого оточення президента, завоювати для нього лояльність тих чиновників, які не хочуть опинитися на лаві підсудних", - повідомила Дрік.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media