Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Стажування молодих фахівців запускає Кабмін

   Кабінет міністрів України прийняв рішення реалізувати пілотний проект по впровадженню Національної програми стажувань в центральних органах виконавчої влади, яка, в перспективі, дозволить залучити молодих, амбітних фахівців до роботи на державній службі.

 Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олександр СаєнкоПередає «Українська ініціатива» з посиланням на biz.censor.net.ua.

"Це рішення є вкрай важливим для виконання пріоритетних завдань уряду в рамках реформування державної служби в країні", - підкреслив Саєнко.

   В рамках проекту буде створено Секретаріат Національної програми стажування в ЦОВВ, який буде координувати створення офіційного сайту проекту, оголошення і проведення конкурсного відбору, поширення інформації в ЗМІ та соціальних мережах, проведення онлайн-тестування, організацію співбесід з кандидатами, проведення тренінгів для стажистів.

   За словами міністра, взяти участь в прозорому конкурсному відборі на стажування можуть студенти вищих навчальних закладів, які завершують навчання на ступінь бакалавра, магістра, або отримали диплом бакалавра або магістра менш ніж за 5 років до реалізації програми. Претенденти повинні вільно володіти державною мовою та однією з офіційних мов Ради Європи.

   Подаючи документи, претендент на стажування повинен вибрати свою спеціалізацію - тип роботи який саме його цікавить. Наприклад: юрист, аналітик, організатор, комунікатор тощо.

   Тривалість стажування складе не більше трьох місяців і буде проводитися до 30 вересня 2018 року. Також буде опрацьовано питання надання стипендій стажистам Національної програми.

   Координувати пілотний проект буде Міністерство економічного розвитку і торгівлі, яке виступило ініціатором проекту.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media