Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Верховна Рада України схвалила закон про нацбезпеку

   Сьогодні Рада прийняла закон про національну безпеку. Згідно з документом, витрати на оборону мають становити не менше 5% від запланованого обсягу ВВП. Також вводиться цивільний контроль сектору безпеки і оборони: цивільні високопоставлені особи і громадськість будуть мати право контролювати сферу оборони. Про це повідомилиslovoidilo.ua.

 

   У другому читанні схвалили закон 248 народних депутатів, проти виступили 17 чоловік, утрималися - 32. Закон також підтримали 26 позафракційних нардепів, проти виступили Яків Безбах, Сергій Мельничук і Сергій Тарута.

   114 голосів дала фракція «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту» - 71 (утримався Євген Дейд).

   Найбільше голосів «проти» було в «Опозиційному блоці» - 13 (Юрій Бойко, Юрій Воропаєв, Сергій Дунаєв, Юлій Іоффе, Сергій Матвієнков, Олександр Нечаєв, Вадим Новінський, Михайло Папієв, Дмитро Шпенов, Євген Балицький, Олександр Вілкул, Юрій Мороко , Василь Німченко), «за» не виступив ніхто.

   «Самопоміч» дала 18 голосів (проти був тільки Тарас Пастух), з «Відродження» «за» не виступив ніхто, 7 депутатів утрималися. Радикальна партія підтримала закон трьома голосами, «Батьківщина» - 15, «Воля народу» - 1.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media