Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Приватні школи будуть обирати мову навчання

   Представники України та Угорщини обговорили можливість вільного вибору мови навчання для учнів приватних шкіл. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

 

   Представники Угорщини поцікавилися, коли Україна планує імплементувати рекомендації Венеціанської комісії, що зачіпають перехідний період і гарантії можливості вибору мови навчання в приватних школах.

   Міністр освіти Лілія Гриневич на це відповіла, що законопроект, який подовжує перехідний період, вже переданий на розгляд Верховної Ради, і вже найближчим часом має бути проголосований.

   "Зокрема, там говориться і про можливість приватних шкіл обирати мову навчання. Однак відзначається, що атестат державного зразка зможуть видавати установи, які дають дітям можливість опанувати державну мову на рівні державного стандарту. Це буде питання ліцензування. Там же зафіксовані пропорції, в межах яких буде відбуватися навчання на державному та мовою меншини ", - заявила міністр.

   Вона підкреслила, що триває робота над законопроектом «Про загальну середню освіту», п'ята стаття якого уточнить всі деталі імплементації мовної статті основного закону.

espreso.tvПогода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media