Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Розкрили схеми розкрадання коштів виділених на проект «Стіна»

   Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повідомили про завершення досудового розслідування справи про розкрадання бюджетних коштів, виділених на проект "Стіна". Про це повідомили facenews.ua.

 

   Вісьмом особам повідомили про підозру і надали доступ до матеріалів справи для ознайомлення, повідомила прес-служба НАБУ.

   Розкрадання коштів,за даними слідства, відбувалося через завищення обсягів фактично виконаних робіт в порівнянні з вказаними в актах прийому-передачі. В документах вказувалися роботи, які взагалі не виконувалися.

   На кордон виїжджали детективи НАБУ, ініціювали судові експертизи та разом з експертами здійснювали огляд ділянок для об'єктивної оцінки фактичного обсягу виконаних робіт і зіставлення їх з даними, які містяться в актах прийому-передачі.

   Посадових осіб Державної прикордонної служби України та представників бізнесу підозрюють у корупційних зловживаннях, в результаті яких інтересам держави завдано збитків в розмірі понад 16,68 млн грн.

   Їм інкримінують скоєння кримінальних злочинів:

- начальнику управління капітального будівництва ДПСУ - ч.5 ст.191 ( "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем"), ч.3 ст.27, ч.2 ст.210 ( "Нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету або надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням ") Кримінального кодексу України;

- старшому офіцеру Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ - ч.5 ст.191, ч.1 ст.366 КК України;

- колишньому начальнику Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ - ч.5 ст.191, ч.1 ст.366 ( "Службове підроблення"), ч.2 ст.210 КК України;

- директору і засновнику ТОВ "Будцентр" Витязь "- ч. 5 ст.191, ч.1 ст.366 КК України;

- директору ТОВ "АЗУ" - ч.5 ст.191 КК України;

- колишньому директору ДП "Чернігівський облавтодор" ДАК "Автомобільні дороги України" - ч.5 ст.191, ч.1 ст.366 КК України;

- одній з посередників - ч.5 ст.27, ч.5 ст.191 КК України;

- іншому посереднику - ч.5 ст.27, ч.5 ст.191, ч.3 ст.27, ч.2 ст.205 ( "Фіктивне підприємництво") КК України.

 Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media