Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Культурна ініціатива

Вчителів зобов'язали розмовляти на роботі виключно українською мовою

Міністерство освіти і науки зобов'язало педагогічних працівників спілкуватися з громадянами та між собою виключно українською мовою. Про це повідомляється в наказі відомства, яке було розіслано у всі регіони України.

 

 

У документі сказано, що в робочий час педагоги та персонал навчальних закладів зобов'язані використовувати виключно українську мову. 

Виняток робиться лише у тих вузах, а також навчальних закладах і школах, де відбувається навчання мовами національних меншин. Там можуть використовувати, крім української мови, ще мови національних меншин.

Наказ з'явився буквально через пару днів після того, як Міносвіти зобов'язало всіх співробітників відомства розмовляти також виключно українською мовою. 

Як відзначають журналісти, в цьому документі особливо допитливі читачі публікації заступник міністра Романа Греби знайшли кілька пунктуаційних помилок, а також висміяли уточнення, що державною мовою потрібно розмовляти з "громадянами України", попросивши чиновників з Міністерства видати наказ, як з'ясувати громадянство людей, що звернулися, перш ніж починати з ним бесіду.

У той же час, на питання журналістів про те, які санкції покладаються щодо педагогічного складу, який не буде виконувати вимоги Міносвіти, у відомстві поспішили запевнити, що документ носить виключно рекомендаційний характер. Це ознчає, що про догани, стягнення або звільнення мова не йде.

http://gazeta-nagolos.com.ua/Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media