Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Новини

Вантажівки будуть зважувати на під'їзді до Києва

 

  Стало відомо про оголошення міжнародного тендеру з проектування, постачання та встановлення пілотної системи зважування в русі (Weight-in-Motion, WiM). Автоматичних комплексів WiM.

 Це дозволить інспекторам «Укртрансбезопасності» виділяти з потоку вантажні автомобілі вагою понад 40 тонн і накладати на порушників адміністративні штрафи. Надалі система буде працювати в автоматичному режимі фіксації порушень і накладення стягнень. Про це повідомили etcetera.media.

  У разі успішної реалізації пілотного проекту, що фінансується Всесвітнім банком, планується розмістити аналогічні комплекси по всій території України, починаючи з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. З цією метою на сьогодні отримано підтвердження гранту Європейського союзу на придбання 100 комплексів WiM.

 Запуск і повноцінна робота комплексів стануть можливими лише за умови відповідного законодавчого забезпечення. Так, з листопада 2017 року на розгляді в парламенті знаходяться законопроекти №7318 і 7319, покликані забезпечити габаритно-ваговий контроль на дорогах країни і врегулювати правові питання надходження до бюджету від його здійснення.

 Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media