Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Новини

Корупція на митниці завдає Україні великих збитків

 

  Україна від корупції на митниці втрачає до 4,8 млрд дол. в рік. Про це повідомляє «Українська ініціатива» з посиланням на 112.ua.

 

  "Через чотири роки після Майдану фінансово слабка Україна втрачає мільярди через корупцію ... Державна скарбниця втрачає до 4,8 млрд дол. США в рік тільки на митниці. Це більше, ніж десята частина державних доходів і вдвічі більше, ніж кредитування України міжнародним валютним фондом, ЄС і Світовим банком у 2018 році ", - наголошується в матеріалі.

  У відповідних підрахунках видання посилається на документи, які воно отримало в своє розпорядження. Там нібито містяться дані по тисячах вантажів, які проходять через український кордон, і дозволяють відстежити їхній шлях.

  За даними журналістів, ця інформація доводить факти "масивної корупції" на багатьох українських митницях. Основна схема - "передекларування" товарів, яке відбувається за участю співробітників державних органів. Таким чином товар, який де-факто перебуває у вантажі, декларується як інший - той, на який передбачено більш низькі мита.

 

  При цьому підкреслюється, що, крім митниці, до корупційних схем залучені також представники СБУ, поліції, Держприкордонслужби і ГПУ.

 Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media