Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Екологічна ініціатива

Ніхто крім нас!

7 серпня за сприяння ГО "Українська ініціатива" відбулось прибирання парку "Нивки".

Українці зможуть продавати електроенергію з приватних сонячних та вітрових установок

Закон України, який дозволяє приватним домогосподарствам, оснащеним сонячними і вітровими електрогенеруючими установками, продавати надлишки електроенергії енергоринку, оприлюднений у газеті «Урядовий кур'єр» сьогодні, 29 липня, і набирає чинності від завтрашнього дня, 30 липня, повідомляє УНІАН.

Екологічна ситуація в Києві бажає бути кращою, - Анатолій Артемчук

Хто відповідатиме за погіршення екологічної ситуації в Києві?

Дізнатися про якість питної води в місті кияни тепер зможуть по інтерактивній карті

На сайті столичного головного управління Держсанепідемслужби кожен може побачити результати останніх досліджень якості води, яка тече з кранів київських квартир або з локальних джерел. Також тут повідомляється про якість води в бюветах, питних фонтанчиках або точках взяття водних проб.

Кличко: Екологічна ситуація не становить загрози для киян

Мер Києва Віталій Кличко запевняє, що екологічна ситуація у Києві поліпшилася та не становить безпосередньої загрози для жителів міста.

Проблеми питної води в місті Києві

 Найгострішими проблемами міста Києва сьогодні можна назвати систематичне забруднення шкідливими викидами від автомобілів повітря, численні несанкціоновані сміттєзвалища та неякісна водопровідна вода,якувже давно не можна називати питною. А суттєві зміни кліматичних умов  лише погіршують проблему водопостачання, протекиївська  влада майже  не приділяє цій проблеміналежної уваги.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media