Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

За рахунок чого зросте держбюджету в 2019 році

  У 2019 державний бюджет України виросте на 9,8%, в порівнянні з бюджетом нинішнього року. Тобто за рік бюджет виросте навіть менше, ніж очікується відсоток інфляції в цьому році (9,9%). У проекті Кабінету міністрів загальна сума доходів на 2019 рік запланована на рівні 1 трлн грн. Точніше, 1 008 375 099 700 грн. У Законі про держбюджет 2018 року закладена сума доходів 918 млрд грн.

В Україні почнуться масові облави на зарплати в конвертах

   Прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував початок боротьби з тіньовими доходами і з неофіційно працевлаштованими українцями.

Як вигідно докупити пенсійний стаж і скільки це коштує?

   Якщо вам не вистачає пенсійного стажу,згідно з українськими законами його можна купити. Як це зробити вчасно і правильно - розповіла перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Анна Вовкогон. Про це повідомилиetcetera.media.

В Україні з'являться муніципальні няні

   На сьогоднішній день в Україні виникла потреба в підтримці сімей з дітьми, в тому числі батьків, які працюють і доглядають за дитиною до трьох років. 

Скільки буде коштувати проїзд по українським автобанам?

  Міністр інфраструктури повідомив орієнтовну вартість проїзду по платних дорогах.

Аліменти виключили з оподатковуваного доходу

   З аліментів українцям більше не доведеться платити податки. Відповідна норма закріплена в змінах до Податкового кодексу, які діють з 28 липня.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media