Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Спіймали зловмисників незаконної вирубки лісоматеріалів

   Громадяни України та однієї з країн Близького Сходу здійснювали незаконну вирубку лісу в державних лісгоспах на території Київської та Житомирської областей. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Рада прийняла закон про валюту

   Народні депутати проголосували за ухвалення президентського закону №8152 "Закону про валюту". За проект з четвертого разу проголосували 228 депутатів. Відзначається, що документ вводить новий режим валютного регулювання, таким чином лібералізує фінансові операції в Україні. Про це повідомляє espreso.tv.

Скільки компаній в Україні постраждали від корупції чи шахрайства?

   

  Через кожні два роки компанія PwC проводить всесвітнє дослідження щодо визначення ставлення організацій до економічних злочинів. І вони виявили, що найбільше страждає від хабарництва і корупції половина українських компаній. Доказом цього є результати опитування компанії PwC у рамках Всесвітнього дослідження економічних злочинів та шахрайства. Про це повідомляє infa.ua.

На потяги підвищать вартість квитків

   ПАТ "Укрзалізниця" планує підвищення цін на залізничні квитки. Підвищення можна очіікувативже з 30 травня.Про це повідомили в прес-службі національного залізничного перевізника.

   Повідомляє «Українська ініціатива» з посиланням на сайт traffic.od.ua.

 

В Україні зарплату підвищать військовим льотчикам

   Наказ про підвищення зарплати військовим льотчикам, які входять в льотний склад Збройних сил України Міністр оборони підписав Степан Полторак. За виконання особливо важливих завдань, згідно з наказом, льотчики будуть отримувати 100% надбавку до зарплати. Про це по повідомив голова оборонного відомства.

Картинки по запросу летчики Украина

Багато заробітчан розраховують назавжди лишитися в Польщі

   В Польщі  на даний час 30% українців,які перебувають чи то на заробітках чи навчаються, планують в цій країні залишатися на тривалий час. В майбутньому навіть на постійне проживання.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media