Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Медична ініціатива

В Україні через необхідності якісного медогляду продовжили осінній призов

   В 2018 році продовження осіннього призову в Україні з двох до трьох місяців (до грудня) дозволить призовних комісій більш якісно провести медичний огляд призовників і підібрати для них команди військових формувань.

В Україні хочуть скоротити кількість аптек

  Аптек в Україні скоро може стати менше, а ліки - тільки за рецептом. Про це йдеться в проекті правок до Закону "Про лікарські засоби", який нардепи зареєстрували в Раді минулого тижня. Відповідно до запропонованих норм, ліки дозволять продавати тільки в аптеках і аптечних пунктах. Причому не на кожному розі - аптеки можна буде відкривати не ближче півкілометра одна від одної. Про це повідомилиsegodnya.ua.

Перелік препаратів у програмі “Доступні ліки” знову було збільшено

  Тепер у списку на 12 безкоштовних препаратів більше. Їх вартість повністю відшкодовує держава за кошти платників податків. Всього безоплатних препаратів 59. Про це заявила Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Вчені винайшли ліки, здатні продовжувати життя клітин

 

  Вчені винайшли препарат, який бореться з наслідками старіння в організмі тварин. В майбутньому видаляє старіючі клітини з організму речовина, можливо, буде застосовано для людини. Для цього фахівцям знадобиться провести ще багато додаткових дослідів.

В Україні ввели новий порядок надання первинної медичної допомоги

В Україні почав діяти оновлений перелік послуг первинної медичної допомоги, що є обов'язковим для всіх закладів первинної медичної допомоги, незалежно від моделі фінансування. До цього переліку входять консультації сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів, які при необхідності дадуть направлення до фахівця вторинної або третинної допомоги.

В українських селах запрацюють сучасні амбулаторії

   500 нових амбулаторій у сільській місцевості повинні запрацювати до кінця року таке завдання поставив Президент Петро Порошенко. Про це повідомляє «Українська ініціатива» з посиланням на uatv.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media