Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Чи потрібно скасувувати потяги в РФ?

   Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що при ухваленні рішення про припинення залізничного сполучення з Росією треба виходити не тільки з політичних позицій, а й враховувати інтереси людей.

Через Україну хочуть побудувати залізницю

   Магістраль з'єднає Китай з 7 державами - Казахстаном, Узбекистаном, Туркменістаном, Азербайджаном, Грузією, Україною і Польщею. Ширина колії на всьому шляху повинна відповідати китайському стандарту, тобто 1435 мм, а швидкість руху поїздів - більше 250 км / ч.

Білий дім на українську "оборонку" готовий виділити кошти

    

   Офіс президента США готовий підтримати документ, яким передбачається затвердження бюджету на оборону країни.

Розкрили схеми розкрадання коштів виділених на проект «Стіна»

   Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повідомили про завершення досудового розслідування справи про розкрадання бюджетних коштів, виділених на проект "Стіна". Про це повідомили facenews.ua.

Приватні школи будуть обирати мову навчання

   Представники України та Угорщини обговорили можливість вільного вибору мови навчання для учнів приватних шкіл. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Верховна Рада України схвалила закон про нацбезпеку

   Сьогодні Рада прийняла закон про національну безпеку. Згідно з документом, витрати на оборону мають становити не менше 5% від запланованого обсягу ВВП. Також вводиться цивільний контроль сектору безпеки і оборони: цивільні високопоставлені особи і громадськість будуть мати право контролювати сферу оборони. Про це повідомилиslovoidilo.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media