Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Савченко зібралася в президенти та просить грошей

  У президентських виборах має намір взяти участь Надія Савченко, яка знаходиться в СІЗО. Про це ЗМІ повідомила Віра Савченко, сестра нардепа.

Нестабільна внутрішньо економічна і політична ситуація: Чому українці продовжують брати угорські, румунські та молдавські паспорти

  Українці будуть продовжувати брати не тільки угорські, але і румунські та молдавські паспорти, оскільки нестабільна внутрішньо економічна і політична ситуація в Україні буде тільки погіршуватися, а з огляду на прояви крайніх форм націоналізму, робить проживання в країні небезпечним, що і є спонукальним мотивом для українців, що мають можливість покинути країну. Про це повідомив голова аналітичного центру «Третій Сектор» Андрій Золотарьов.

Невдовзі в Україні з питань порушень при наданні соціальної підтримки запрацює гаряча лінія

    Повідомити про факти порушень, шахрайства та корупції під час надання соціальної підтримки та отримати консультації наші співгромадяни невдовзі зможуть, зателефонувавши на "гарячу лінію", яка запрацює у рамках проекту "Справедлива підтримка", що реалізується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку.

Чи потрібно скасувувати потяги в РФ?

   Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що при ухваленні рішення про припинення залізничного сполучення з Росією треба виходити не тільки з політичних позицій, а й враховувати інтереси людей.

Через Україну хочуть побудувати залізницю

   Магістраль з'єднає Китай з 7 державами - Казахстаном, Узбекистаном, Туркменістаном, Азербайджаном, Грузією, Україною і Польщею. Ширина колії на всьому шляху повинна відповідати китайському стандарту, тобто 1435 мм, а швидкість руху поїздів - більше 250 км / ч.

Білий дім на українську "оборонку" готовий виділити кошти

    

   Офіс президента США готовий підтримати документ, яким передбачається затвердження бюджету на оборону країни.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media