Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Розкрили схеми розкрадання коштів виділених на проект «Стіна»

   Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повідомили про завершення досудового розслідування справи про розкрадання бюджетних коштів, виділених на проект "Стіна". Про це повідомили facenews.ua.

Приватні школи будуть обирати мову навчання

   Представники України та Угорщини обговорили можливість вільного вибору мови навчання для учнів приватних шкіл. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Верховна Рада України схвалила закон про нацбезпеку

   Сьогодні Рада прийняла закон про національну безпеку. Згідно з документом, витрати на оборону мають становити не менше 5% від запланованого обсягу ВВП. Також вводиться цивільний контроль сектору безпеки і оборони: цивільні високопоставлені особи і громадськість будуть мати право контролювати сферу оборони. Про це повідомилиslovoidilo.ua.

Стало відомо можливий час атаки Росії

 

   У Раді Нацбезпеки і оборони озвучили можливий час атаки Росії. Про це повідомляє «Українська ініціатива» з посиланням на укроп.org.

Стажування молодих фахівців запускає Кабмін

   Кабінет міністрів України прийняв рішення реалізувати пілотний проект по впровадженню Національної програми стажувань в центральних органах виконавчої влади, яка, в перспективі, дозволить залучити молодих, амбітних фахівців до роботи на державній службі.

В Україні чиновники намагаються врятуватися від покарання

   Відбувшись сплатою невеликого фіксованого податку, новий законопроект про одноразове добровільне декларування, ініційований БПП, дозволить корупціонерам легалізувати всі незаконні доходи.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media